Tehničar za mrežnu opremu (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja za našeg klijenta, HT Servise, tražimo odgovornu osobu koju zanimaju telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

(Zagreb)

HT Servisi, kao dio HT Grupe, posvećeni su izgradnji i unapređenju telekomunikacijske infrastrukture. Stručnost HT Servisa leži u gradnji mreža, s naglaskom na optičkoj infrastrukturi. HT Servisi planiraju i provode projekte koji oblikuju budućnost povezane digitalne zajednice.

Od tebe očekujemo:

  • održavanje terminalne opreme
  • servisiranje i provjeru ispravnosti opreme
  • ispitivanje opreme putem računalnih programa
  • vođenje odgovarajuće administracije

Uvjeti koje ispunjavaš:

  • SSS tehničkog ili srodnog smjera
  • interes za mrežnu opremu
  • timski duh

Nudimo ti:

  • ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću dugoročnog zaposlenja
  • naknadu za prehranu
  • plaćeni dopust za prvi dan vrtića ili škole
  • program “Preporuči novog kolegu”
  • mogućnost razvoja karijere

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.