Terenski tehničar za podršku korisnicima Hrvatskog Telekoma (m/ž)

Više lokacija, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta tražimo profesionalne i odgovorne osobe koje zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije, za rad na poziciji:

Kako bi izgledao tvoj radni dan?

Svaki radni dan je dinamičan, upoznaješ puno ljudi, voziš se službenim automobilom, koristiš alate i mjerne uređaje pri rješavanju problema, prezentiraš i prodaješ usluge Hrvatskog telekoma, sudjeluješ na timskim sastancima, te dobivaš redovitu povratnu informaciju na svoj rad.

Nudimo:

  • zapošljavanje na određeno direktno na ugovor HT-a, uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • mjesečne bonuse
  • naknadu za topli obrok
  • službeno vozilo za potrebe terenskog rada
  • službeni mobitel i laptop
  • program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
  • plaćeni dopust za prvi dan/vrtića škole
  • osigurane online edukacije
  • mogućnost razvoja karijere

  • održavanje korisničke opreme i otklon teškoća kod postojećih korisnika Hrvatskog Telekoma
  • instaliranje nove opreme i priključivanje novih korisnika na mrežu
  • samostalno identificiranje i rješavanje problema i zadataka
  • obavljanje svih ostalih terenskih i pripremnih aktivnosti
  • savjetovanje korisnika oko odabira usluge

Uvjeti:

  • SSS, poželjno tehničke, telekomunikacijske ili računarske struke
  • obvezna vozačka dozvola B kategorije
  • sposobnost rada na visini
  • razvijene računalne vještine
  • spremnost na terenski rad
  • spremnost na rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni

Kako ti se čini? Ako se pronalaziš u ovom oglasu, prijavi se putem linka za prijavu.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.