Tehničar zaštitar

Zagreb, Croatia

Opis posla:

  • Samostalno obavljanje poslova ugradnje, programiranja i implementiranja sustava tehničke zaštite - protuprovalni, videonadzorni, vatrodojavni, EAS sustavi
  • Održavanje instaliranih sustava tehničke zaštite na objektima korisnika usluga
  • Poznavanje elektrotehničkih elementa i shema

Uvjeti:

  • Elektrotehnička struka
  • Minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom rada u Honeywell i UTC sustavima
  • Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu

Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno
  • Stimulativna primanja
  • Naknadu za prijevoz i topli obrok
  • Službeni mobitel i mogućnost pohađanja dodatnih edukacija
  • Rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

Ljubazno molimo zainteresirane kandidate da se prijave klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS.

Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj