Tehnički direktor visokogradnje(m/ž)

Donja Stubica, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, građevinsku tvrtku s višegodišnjim iskustvom u izgradnji, adaptaciji, opremanju, projektiranju te održavanju objekata, sa sjedištem u Donjoj Stubici te gradilištima na području Grada Zagreba, Zagrebačke županije, Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(mjesto rada: Donja Stubica)

  • unaprjeđenje postojećih procedura društva u poslovima izvođenja visokogradnje
  • vođenje poslovanja tri odjela s ukupno 80 zaposlenih
  • koordinacija 15 aktivnih gradilišta, praćenje terminskih planova i rokova
  • praćenje statusa ponuda i organizacije gradilišta
  • koordiniranje redovitih sastanaka sa voditeljima gradilišta, drugim odjelima i Upravom
  • vođenje postupka zapošljavanja novih radnika

Uvjeti:

  • uvjet je završeno obrazovanje građevinske struke
  • višegodišnje iskustvo u području visokogradnje te organizacije gradilišta s 50 ili više zaposlenih
  • radno mjesto zahtjeva provođenje kalkulacija i analiza te korištenje MS Office paketa i AutoCAD-a
  • nužno je poznavanje engleskog jezika dok je poznavanje njemačkog jezika poželjno, ali nije uvjet

Nudimo:

  • dugoročno zaposlenje
  • priliku za upravljanje poslovanjem stabilne i konkurentne tvrtke u građevinskom sektoru
  • službeni automobil dostupan na korištenje 24h
  • rad u ugodnom i poticajnom okruženju tvrtke s pozitivnim trendom razvoja

Molimo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.