Tehnički savjetnik za sustav vatrodojave m/ž

Zagreb, Croatia

Opis posla:

  • Samostalno obavljanje poslova tehničke podrške i otklanjanja problema kod Korisnika
  • Tehnički savjeti i potpora projektantima
  • Izrada ponuda/troškovnika
  • Praćenje projekta i izrada izvještaja

Uvjeti:

  • SSS/VŠS, smjer elektrotehnika
  • Minimalno 2 godine iskustva na sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu

Nudimo:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • Radno vrijeme od 08-16h
  • Mogućnost pohađanja dodatnih edukacija
  • Rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj