Telefonski prodajni savjetnik u A1 (m/ž)

Zagreb, Osijek, Hrvatska

Zahvaljujemo Vam na Vašem interesu za oglašeno radno mjesto!

Misliš da bi mogao prodati led Eskimu i motivira te ostvarivanje ciljeva? Želiš raditi u velikoj tvrtki i konstantno učiti i napredovati? Naš klijent, A1 Hrvatska d.o.o., ima savršeno mjesto za tebe:

(Zagreb, Osijek)

Nudimo:

  • sedmosatno radno vrijeme plaćeno kao puno radno vrijeme
  • mjesečnu priliku za ostvarenje atraktivnih bonusa
  • dodatne mjesečne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 207€ neto
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • božićnicu, regres i druge financijske pogodnosti

Ostale pogodnosti:

  • početna edukacija u moderno opremljenom prostoru
  • ukupno 60 minuta plaćene pauze u danu
  • neradna nedjelja
  • povremena mogućnost rada od kuće
  • Multisport kartica uz subvencioniranu cijenu
  • mogućnost napredovanja te izgradnje karijere unutar A1
  • prilika za sudjelovanje u nagradnim igrama i drugim timskim aktivnostima
  • anoniman i besplatan program pomoći zaposlenicima kroz stručnu pomoć u različitim životnim situacijama

Odgovornosti:

  • telefonska komunikacija s postojećim i potencijalnim A1 privatnim korisnicima
  • prezentacija i prodaja A1 usluga telefonskim putem
  • savjetovanje korisnika pri odabiru telekomunikacijskih usluga
  • popratni administrativni poslovi

Uvjeti:

  • SSS
  • prethodno iskustvo u prodaji ili pozivnom centru je poželjno, ali nije uvjet
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu
  • usmjerenost na postizanje ciljeva
  • usmjerenost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Molimo Vas nastavite s prijavom klikom na link za prijavu.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati putem e-mail adrese zivotopis@electus.hr ili na broj 091 620 1135.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji