Terenski prodajni predstavnik za A1 usluge (m/ž)

Croatia, Hrvatska

Zahvaljujemo Vam na Vašem interesu za oglašeno radno mjesto!

Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb, Zadar, Split)

Nudimo:

  • uz fiksnu plaću, mjesečnu priliku za ostvarenje prodajnih bonusa sukladno ostvarenim rezultatima
  • mjesečne dodatne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 207 € neto
  • smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
  • božićnica, regres i druge financijske pogodnosti
  • slobodne vikende, radno vrijeme je od ponedjeljka do petka

Ostale pogodnosti:

  • stručna obuka u prodaji i razvoj prodajnih vještina
  • mogućnost napredovanja i povećanja plaće nakon tri mjeseca rada te izgradnja karijere
  • osiguran prijevoz iz ureda do terenskog mjesta rada
  • MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
  • prilika za sudjelovanje u nagradnim igrama i drugim timskim aktivnostima
  • anoniman i besplatan program pomoći zaposlenicima kroz stručnu pomoć u različitim životnim situacijama

Odgovornosti

  • terenska prodaja A1 usluga i prodajno savjetovanje privatnih korisnika
  • održavanje i proširenje baze korisnika
  • dostizanje individualnih prodajnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje

Uvjeti

  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • proaktivnost, odgovornost i usmjerenost na zadatke
  • razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • orijentiranost prema korisniku tijekom prodajnog procesa

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Molimo Vas nastavite s prijavom klikom na link za prijavu.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati putem e-mail adrese zivotopis@electus.hr ili na broj 091 595 1097.