Vodeći elektroinstalater (m/ž)

Zagreb, Split, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, vodeću tvrtku u području građevinsko elektroinstalacijskih usluga, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Lokacija rada: Zagreb ili Split)

Naš klijent jedna je od vodećih tvrtki u pružanju građevinsko elektroinstalacijskih usluga te izvođenju radova slabe i jake struje, montaži rasvjete, gromobranskih instalacija, izradi elektro ormara te ispitivanju elektroinstalacija. S ciljem proširivanja tima imaju mogućnost zaposliti dodatne osobe na traženom radnom mjestu.

Radno mjesto uključuje rad na području Zagreba ili Splita, a osigurano je:

  • rad u jednoj smjeni od ponedjeljka do petka
  • neto satnica 9 eura (okvirno 1500 eura neto mjesečno)
  • plaćeni troškovi prijevoza i osigurano službeno vozilo za potrebe rada na terenu
  • osigurane edukacije i mentorstvo iskusnijih kolega
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja na poziciju vodećeg elektroinstalatera

Odgovornosti radnog mjesta uključuju:

  • instalaciju jake i slabe struje u prostorima novogradnje ili objektima u renovaciji
  • montaža elektroopreme i održavanje instalacija
  • rad na objektima proizvodne i znanstvene prigode

Uvjeti radnog mjesta uključuju:

  • obrazovanje elektro usmjerenja i/ili iskustvo postavljanju elektroinstalacija
  • prednost je vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet

Ako još nemate iskustvo u navedenom području, ali želite učiti, slobodno pošaljite prijavu.

Za potrebe prijave molimo Vas da ispunite kraći upitnik u nastavku. Za više informacija, ili u slučaju teškoća sa slanjem prijave, slobodno nam se obratite na e-mail adresu zivotopis@electus.hr

Prilikom prijave možete priložiti životopis, a ako ga nemate, slobodno popunite upitnik pa ćemo Vas kontaktirati za više informacija.