Voditelj skladišta u distributivnom centru (m/ž)

Rijeka, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, tvrtku Žuvela, provodimo selekcijski process te tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Voditelj skladišta u distributivnom centru

(lokacija: Rijeka )

  • samostalno, uredno, kvalitativno i kvantitativno zaprimanje, sortiranje i uskladištenje robe ili sirovina
  • praćenje elektroničke pošte i izrada evidencija (tablica) vezanih uz distribuciju robe i njihov raspored po skladištima te izrada dokumentacije poput međuskladišnica, internih otpremnica, primki ili ponuda i računa za kupce, po potrebi
  • odgovornost za ispravnu manipulaciju robom u i na skladište prema utvrđenom rasporedu i nalogu nadređenog ručnim putem ili pomoću viličara
  • odgovornost za praćenje rokova valjanosti, kvalitete i ispravnosti robe i sirovina
  • odgovornost za izadavanje robe sa skladišta prema nalozima kupaca

Uvjeti:

  • poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima u skladištu, no nije uvjet
  • zainteresiranost i motivacija za rad sukladno dogovorenim procedurama i pravilima

Nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • ugovor o radu direktno za potrebe klijenta
  • početak rada: po dogovoru
  • odlični financijski uvjeti uz mjesečne nagrade za rezultate rada

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.