Voditelj strojarskog održavanja (m/ž)

Molve, Hrvatska

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi preradom uljarica, proizvodnjom ulja te stočne hrane, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Molve)

Nudimo:

  • direktan ugovor s Klijentom na neodređeno vrijeme
  • fleksibilno radno vrijeme
  • naknadu za prijevoz i topli obrok
  • božićnicu, uskrsnicu, mjesečni bonus
  • stručno usavršavanje kroz edukacije

  • izrada i praćenje plana održavanja proizvodnog postrojenja
  • koordinacija rada zaposlenika na održavanju
  • organizacija održavanja strojeva, tehnoloških linija, elektroopreme i mjerno-regulacijske opreme
  • izvođenje servisa i montaže strojeva, silosa i transportnih puteva
  • dijagnostika i otklanjanje kvarova
  • planiranje, praćenje i izvještavanje o troškovima održavanja
  • kontrola i naručivanje rezervnih dijelova

Uvjeti:

  • SSS ili VSS poželjno strojarskog ili tehničkog usmjerenja
  • prethodno radno iskustvo u održavanju strojeva ili proizvodnih postrojenja
  • sposobnost čitanja shema u CAD programima
  • osnovno poznavanje engleskog jezika
  • odgovornost i samostalnost u radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis na sljedeći link. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na zivotopis@electus.hr ili se javiti na broj 091 227 4853.