Vodoinstalater - tehnički savjetnik (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, vodećeg svjetskog lidera u sektoru kupaoničke i kuhinjske opreme, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za radno mjesto:

(Lokacija rada: Zagreb)

Imate iskustvo u području vodoinstalacija ili instalacija grijanja i klimatizacije? Otvoreni ste za nove izazove? Tražimo osobu poput Vas!

Na ovoj poziciji bit ćete ključni član tima zadužen za tehničku podršku serviserima kao i savjetovanje te educiranje prodajnog osoblja u domeni sanitarne opreme.

Glavne odgovornosti uključuju:

  • Tehničke prezentacije i edukacije prodajnog osoblja i servisnih partnera po pitanju sanitarnih proizvoda
  • Podršku i savjetovanje postojećih ili budućih kupaca
  • Tehničku podršku u kreiranju izložbenih prostora; sudjelovanje na izložbama ili događajima
  • Održavanje i ažuriranje informacija
  • Praćenje promjena i trendova u asortimanu sanitarnih proizvoda

Uvjeti:

  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na pozicijama vezanim uz sanitarije, vodoinstalacije ili centralno grijanje
  • Dobro znanje engleskog jezika (pisano i usmeno)
  • Spremnost  i volja za putovanjem
  • Razvijene vještine komunikacije i prezentacije proizvoda

Nudimo:

  • Ugovor o radu koji se sklapa direktno za Klijenta na neodređeno vrijeme
  • Ostali benefiti poput naknade za topli obrok, bonusi ovisni o rezultatima poslovanja tvrtke, božićnice, laptop, službeni mobitel, tablet, veći broj dana godišnjeg odmora i dodatni drugi benefiti
  • Mogućnost rada od kuće do 7 dana na mjesečnoj razini
  • Kontinuirane edukacije i mogućnost napredovanja unutar kompanije
  • Rad u modernim novim uredima te ugodno i prijateljsko radno okruženje

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na kontakt broj: +385 91 619 3824. Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji.